Registrace na Letní dílnu 2015!

Tradiční prázdninová akce pro učitele, kteří mají zájem dozvědět se více o eTwinningu a mezinárodní projektové spolupráci.

Místo konání: Tábor

Termín konání: 18. – 21. 8. 2015

Zúčastněné země: Česko, Slovensko

Program Letní dílny:

Vyzkoušíme si vlastní projektovou práci v Twinspace i další ICT nástroje vhodné pro práci na projektu eTwinning. Ukážeme si také, jak úspěšný projekt prezentovat.

Prakticky, u počítačů, pod vedením našich zkušených ambasadorů eTwinning, v příjemném prostředí a s dobrou náladou.
Dílna je vhodná především pro eTwinningové začátečníky, ale i pro ty zkušenější, do skupin budete rozděleni podle zkušeností s tvorbou projektů.

Očekáváme, že vaše práce na projektech bude i zážitkovou formou učení a tedy i zábavně a užitečně stráveným časem pro vás.
Po skončení dílny budete vědět vše potřebné k realizaci mezinárodních projektů a věříme, že se pustíte v novém školním roce do zajímavých reálných projektů.

V neposlední řadě budete mít možnost získat kontakty a začít opravdovou mezinárodní spolupráci, díky účasti slovenských učitelů!

REGISTRACE ZDE.

Podmínky účasti na Letní dílně eTwinning 2015:
Letní dílna je určena učitelům všech typů mateřských, základních a středních škol v ČR, kteří mají zájem pracovat na projektech eTwinning.
Účastníci budou vybráni ze všech zaregistrovaných a budou osloveni mailem do konce června 2015.
Účast na LD je hrazena z prostředků NSS včetně ubytování a stravování, účastníci si hradí pouze cestu do místa konání a zpět. Očekáváme účast po celou dobu trvání, akce je založená projektové spolupráci od prvního seznámení týmů až po společnou prezentaci na závěr.

Fotogalerie z minulého ročníku