Slovanský seminář vol. 1: Polsko

Dovolte, abychom Vás pozvali na první seminář ze série našich česko-slovensko-polských seminářů, který se bude konat v polském Gdaňsku.

Seminář je určen učitelům odborných středních škol (žáci 15 až 20 let) bez nutnosti znalosti anglického jazyka, kteří jsou zároveň nováčci až mírně pokročilí eTwinneři.

Seminář se bude konat již ze začátku nového školního roku a to 6. až 9. září. Datum bylo ustanoveno tak, aby navazovalo na plánované aktualizace platformy a zároveň tak aby projekty mohly započnout již na začátku školního roku.

Téma tohoto semináře je „Uczeń jako twórca, ewaluator i konsument treści cyfrowych“ neboli „Student jako tvůrce, hodnotitel a konzument digitálních médií“ a dává si za cíl vytvoření mezinárodní spolupráce mezi školami, které jsou si jazykově a kulturně blízké. Zároveň také usiluje o zdokonalení se ve využívání online nástrojů pro projektovou výuku a vytváření online obsahu.

Účastníci semináře budou mít také v rámci kulturního programu jedinečnou možnost se v rámci programu účastnit jedné z největších evropských událostí věnované odbornému vzdělávání a dovednostem EuroSkills Gdańsk 2023, pořádané organizací WorldSkills Europe ve spolupráci s 32 členskými zeměmi.

Nepropásněte příležitost a registrujte se již nyní na tomto odkazu!