Slovanské semináře 2023, letos již po páté

Rádi byste se se žáky pustili do eTwinningového projektu, ale odrazuje vás od toho nedostatečná znalost cizího jazyka? Mezinárodní projekty můžete realizovat i tak. Ukážeme vám, jak na to. 

Ideální příležitostí, kde najít partnery pro „příhraniční“ projekty , které se obejdou bez znalosti anglického jazyka a jsou vhodné jako rozjezd pro mezinárodní spolupráci, je právě série mezinárodních kontaktních seminářů ve slovanských jazycích (čeština, slovenština, polština).  

Ve spolupráci s našimi kolegy ze Slovenska a Polska jsme pro vás letos připravili tyto semináře: 

6.-9.9.2023 Polsko, Gdaňsk – pro učitele SOŠ, SŠ (žáci 15 až 20 let)

7.-9. 10. 2023 Slovensko, Trenčín – pro učitele ZŠ (žáci 6 až 15 let)

19.10.-21. 10. 2023 Česká republika, Brno – pro učitele MŠ (žáci 3 až 6 let)

Každý ze seminářů se bude věnovat nejen tématu aktuálnímu pro naše školství, ale i eTwinning tématu roku a jsou určené nováčkům a mírně pokročilým eTwinnerům.

Na semináři se pod taktovkou zkušených ambasadorů eTwinning dozvíte, jak realizovat eTwinningový projekt tak, aby vás i žáky bavil, byl přínosný a byl pro vás zároveň udržitelný. Hlavně ale také poznáte spoustu nadšených kolegů, mezi kterými najdete i svého projektového partnera. Detaily vaší budoucí spolupráce budete moci doladit spolu přímo na místě za podpory našich školitelů.  

V následujících dnech postupně budou vycházet články k jednotlivým seminářům s veškerými detaily.

Na semináře se však můžete přihlásit již nyní na tomto odkazu.  

Těšíme se na viděnou!