Národní konference „e-skills – ICT ve vzdělávání – evropské inspirace“. Otestujte své IT schopnosti!!!

Národní konference „e-skills – ICT ve vzdělávání – evropské inspirace“, kterou DZS pořádá u příležitosti kampaně European e-Skills Week 2012/ Evropský týden IT dovedností 2012se koná dne 26.3. 2012 v Praze v Obecním domě a jejím cílem je představit školám a odborné veřejnosti široké spektrum aktivit, které na poli e-skills v České republice existují.

Pro účastníky jsme připravili zajímavé panelové diskuse, na kterých vystoupí představitelé velkých mezinárodních IT firem a klíčových zaměstnavatelů v tomto oboru, zástupci neziskových organizací, vysokých, středních i základních škol. Pro učitele nabízíme také možnost účasti na 4 praktických workshopech.

Konference je doprovázena také veletržní částí, na které se budou prezentovat jako školy, tak IT firmy a neziskové organizace. Účast na konferenci, workshopech i veletrhu je ZDARMA. V případě zájmu nabízíme i možnost připojit se k veletrhu jako vystavovatel.

Podrobnější informace o konferenci včetně programu naleznete zde. Registrace probíhá on-line zde.

V rámci kampaně European e-Skills Week 2012, je od 1.3. 2012 – 30.4. 2012 k dispozici na www.itfitness.cz. Test je k dispozici ZDARMA školám i široké veřejnosti, počítačové schopnosti si tak mohou vyzkoušet nejen učitelé a jejich žáci, ale také rodiče a další zájemci.