LETNÍ DÍLNA ETWINNING UŽ JE TADY!

Rádi byste si vyzkoušeli možnost online spolupráce na mezinárodním projektu pod vedením zkušených učitelů (ambasadorů eTwinning)? Chcete poznat nové kolegy z celé České i Slovenské republiky? Vyměnit si s nimi své zkušenosti? Přihlaste se na Letní dílnu!

Místo konání: Poděbrady

Termín konání: 17. –  20. srpna 2021

Zúčastněné země: Česká republika, Slovensko

Pro koho je akce určena:

Zveme učitele všech typů MŠ, ZŠ a SŠ, které jsou vedeny v Rejstříku škol a školských zařízení MŠMT.

Podmínky účasti:

Účast na Letní dílně je hrazena z prostředků DZS (školení, ubytování, strava), účastníci si hradí pouze cestu do místa konání a zpět. Účast je nutná po celou dobu konání, pozdější příjezd či dřívější odjezd nejsou možné, je nutné absolvovat celý program. V průběhu akce budou dodržována všechna bezpečnostní opatření v souladu s aktuálním nařízením vlády ČR. Konání akce bude záviset na vývoji epidemiologické situaci v ČR. Všechny další změny budou včas komunikovány.

Program:

Letní dílna je zážitkovou formou učení a atypickou vzdělávací akcí pro učitele. Ti se na čtyři dny ocitnou v kůži svých žáků – vymýšlejí zajímavé úkoly pro partnery, plní jejich úkoly, dozvídají se nové informace o městě, ve kterém jsou, spolupracují v týmu, učí se novým aplikacím a mnoho dalšího.

V rámci Letní dílny si účastníci pod vedením zkušených učitelů – ambasadorů eTwinningu – prakticky vyzkouší spolupráci na projektu eTwinning od začátku do konce. Vyzkouší si práci s různými digitálními technologiemi, které pak budou moci využít se svými žáky. Dozví se také, jak úspěšný projekt prezentovat. Letní dílna je vhodná pro eTwinningové začátečníky, ale i pro zkušenější eTwinnery.

Po skončení Letní dílny bude mít každý účastník potřebné znalosti a schopnosti k uskutečnění vlastního mezinárodního projektu online. Díky účasti učitelů ze Slovenska bude mít možnost navázat i skutečné mezinárodní kontakty a začít svůj první eTwinningový projekt.

REGISTRACE JIŽ BYLA UZAVŘENA!

Registrovat se můžete pomocí načtení následujícího QR kódu nebo zde.