Ještě jste neochutnali naše webináře?

V loňském školním roce měli čeští i slovenští učitelé možnost setkávat se každý týden na webinářích, které jsou stále populárnější formou vzdělávání. V období od října do dubna se díky zkušeným ambasadorům eTwinning  dozvídali informace nejen o eTwinningu, ale i o různých dalších možnostech využití digitálních technologií v projektech, možnostech zapojení žáků rozdílného věku do mezinárodních projektů nebo využití eTwinningových projektů v rámci  všech školních předmětů. Tento způsob vzdělávání z domova zaneprázdněným učitelům v dnešní době velmi vyhovuje. Webináře byly hodinové a konaly se každou středu, zúčastnit se mohl každý. Zaregistrovalo se na 250 učitelů, od začátečníků až po zkušené uživatele z celé republiky a i ze Slovenska.

Zpětná vazba? Kromě toho, že se účastníci naučili spoustu nového, byl i čas se zastavit, popovídat si, postesknout si, co koho trápí.  Vzdělávali a bavili se všichni, lektoři i účastníci. A tak do toho jdeme znovu! eTwinningové webináře začnou 31. října, jako vždy ve 20,00, registrovat se můžete již dnes!

Pro všechny staré i nové účastníky ale malá ochutnávka již 15. října, v rámci Týdne programování proběhne webinář Codeweek s eTwinningem. Nevíte, co od toho čekat? Tak se prostě zaregistrujte a přijďte! Těšíme se na vás!