Slovanský seminář vol.2: Slovensko

Dovolte, abychom Vás pozvali na druhý seminář ze série našich česko-slovensko-polských seminářů, který se bude konat ve slovenském Trenčíně.

Seminář je určen učitelům základních škol bez nutnosti znalosti anglického jazyka, kteří jsou zároveň nováčci až mírně pokročilí eTwinneři.

Seminář se bude konat ve dnech 5. až 7. října 2023. Tématem tohoto semináře je „Inovatívne vzdelávanie na základných školách“ a dává si za cíl představit nové techniky a aplikace ke zlepšení a inovaci Vaší výuky a vytvoření mezinárodní spolupráce mezi školami, které jsou si jazykově a kulturně blízké. Zároveň také usiluje o zdokonalení se ve využívání online nástrojů pro projektovou výuku a vytváření online obsahu.

Účastníci semináře se mohou těšit na bohatý program plný zajímavých workshopů, seminářů a skupinových prací zaměřených nejen na inovace ve vzdělávání či představení nových digitálních nástrojů. Naši slovenští kolegové a kolegyně si pro všechny vás navíc připravili bohatý doprovodný program, mimo jiné dobrodružně znějící Výzvu v městě Trenčín.

Nepropásněte příležitost a registrujte se již nyní na tomto odkazu!