Má eTwinning vliv na váš profesní rozvoj a pedagogickou práci?

Jak často se zamýšlíte nad vlastními metodickými postupy? Uvědomujete si, nakolik eTwinning formuje vaše pedagogické schopnosti? Ať již jste v eTwinningu aktivní od samého počátku, nebo v něm teprve pracovat začínáte, zveme vás k účasti v internetovém průzkumu Centrálního podpůrného střediska.

Průzkum je součástí monitoringu v rámci eTwinningu. Hlavním cílem je zjistit, jak účast v eTwinningu ovlivňuje způsob vaší výuky a jaké jsou vaše potřeby v oblasti profesního rozvoje. Výsledky nám umožní připravovat pro vás vzdělávací akce přímo na míru na základě vašich preferencí.

V dotazníku najdete pouze uzavřené otázky a otázky s výběrem odpovědí, jeho vyplnění vám zabere přibližně 15 minut. Dotazník je k dispozici ve 28 jazycích – tu svoji najdete zde. Tento průzkum navazuje na první monitorovací průzkum uskutečněný v roce 2014. Rádi bychom výsledky aktualizovali a zjistili, co se za uplynulé dva roky změnilo a co zůstává stejné. Zveme vás k účati, ať již jste byli respondenty v roce 2014 nebo odpovídáte poprvé – velmi si vážíme vašich zkušeností a názorů.

Po uzavření průzkumu slosujeme jména účastníků a tři z nich obdrží tablety. Chcete-li být do slosování zařazeni, uveďte na konci dotazníku svoji e-mailovou adresu.

Dotazník je možné vyplnit do 15. listopadu. Souhrnný přehled výsledků výzkumu zveřejníme v roce 2017.