Ke stažení

Škola v síti 2016

snimek-obrazovky-2016-09-26-v-18-06-36

Škola v síti 2015

skola-v-siti-2015

eTwinningová publikace 2015

 publikace 2015

Rozvíjení kompetencí žáků prostřednictvím eTwinningu

publikace_2015

Evrop@ ve třídě každý den

Evropa ve tříde každý den

Základní informace o eTwinningu

Desktop

Další návody ke stažení:

Jak zapojit do projektu země z eTwinning Plus

 

eTwinningová publikace za rok 2013 ke stažení ZDE.
 eTwinningová publikace za rok 2012 ke stažení ZDE.

 

Stáhněte si školu v síti:

Září 2014

Říjen 2013

Prosinec 2012

Jak bude vypadat třída budoucnosti? Jaké technologie se v ní budou využívat a jak s nimi budou žáci a učitelé pracovat?

V tomto čísle bulletinu Škola v síti přinášíme sérii článků na téma třída budoucnosti. Představíme vám reálnou třídu budoucnosti, která vznikla v sídle bruselské organizace European Schoolnet a která je od října otevřena všem evropským učitelům. Inovativnost tohoto prostoru nespočívá v samotné technologii, ale celkovém pohledu na proces učení, ve kterém iniciátoři akcentují samostatnou,tvořivou a badatelsky orientovanou práci žáků. Vytvořený koncept je inspirativnía lze jej snadno převzít a integrovat do výuky na jakékoli úrovni vzdělávání.

 

Duben 2012

V tomto čísle bulletinu Škola v síti, které vydáváme u příležitosti celoevropské kampaně e-Skills Week 2012, chceme školám představit různé aktivity a projekty, které v oblasti podpory elektronických dovedností a podpory technických oborů v České republice existují.

Zaměříme se i na dívky, kterým chceme ukázat, že oblast informačních technologií není jen doménou mužů. Přinášíme vám také přehled jednoduchých IT nástrojů,které čeští učitelé nejčastěji využívají při své (nejen projektové) výuce.

Děkujeme všem partnerům kampaně e-Skills Week 2012 a učitelům, kteří se spolu s námi na vzniku tohoto bulletinu podíleli.

 

Říjen 2011

V tomto čísle našeho bulletinu se věnujeme eTwinningu z pohledu ředitelů škol. Články napsali ředitelé těch škol, které se do aktivity eTwinning již zapojily. Někteří z nich sami na projektech spolu pracují, jiní třeba jen sledují práci svých žáků a učitelů. V bulletinu naleznete také informace o dalších evropských projektech v oblasti ICT, zajímavé rozhovory a aktuální informace o seminářích a připravovaných akcích.

Vybíráme z obsahu:

  • eTwinning očima ředitelů
  • Jak bude vypadat třída budoucnosti?
  • Nebojte se využívat zahraniční učební materiály!
  • Matematika nemusí nudit

 

Prosinec 2010