Zahraniční akce pro učitele

Národní podpůrné středisko pro eTwinning si dovoluje pozvat všechny učitele na mezinárodní akce, které budou v prvním pololetí školního roku 2015/2016 probíhat v zahraničí. Tato nabídka je určena nejen učitelům zaregistrovaným v eTwinningu, ale také nově registrovaným začátečníkům.

Cílem kontaktních seminářů je nalezení projektového partnera pro projekt eTwinning, v semináři se účastníci dozvědí základní informace o eTwinningu a naučí se pracovat v on-line prostředí pro projektovou spolupráci. Účast na všech akcích (letenka, doprava v místě konání, ubytování, strava a konferenční poplatek) je hrazena z prostředků eTwinning NSS. Registrace na všechny akce probíhá on-line zde. Více informací naleznete na https://www.etwinning.cz/mezinarodni-akce/.

Učitel musí být zaregistrován do aktivity eTwinning (není nutné mít běžící projekt, může být eTwinningový začátečník, který chce začít eTwinningovou spolupráci)

Podmínky účasti na mezinárodní akci eTwinning:

  • učitel vyhovující kritériím stanoveným pro vybraný seminář (věk žáků, odbornost, znalost cizího jazyka)
  • vyplnění registračního dotazníku

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDA0SGZ5M2xYZWxSb0kwNzlvNWFDb2c6MQ#gid=0

Vyplněním registračního dotazníku nevzniká nárok na účast na akci. O vybraných účastnících rozhodují pracovníci eTwinning NSS. Všichni vybraní účastníci jsou kontaktováni mailem.