Projektománie … připojte se k projektovému šílenství v ČR!

Začátek nového školního roku se v eTwinningu nese ve znamení projektové mánie. Podzimní kampaň je určena všem těm, kteří uvažují o projektové spolupráci a rádi by uvítali podporu a pomoc s realizací, i těm, kteří se již v eTwinningu cítí jako doma.

Do Projektománie se mohou zapojit všechny projekty registrované od 1.9.2016. Na webu www.etwinning.cz/projektomanie naleznete bližší informace, registrační formulář, ale především téměř čtyři desítky tzv.modulů – nápadů na projekt.

Tým českých ambasadorů se nechal inspirovat významnými světovými, evropskými i národními dny a připravil pro vás projektové balíčky, které vám mohou pomoci s nápadem, vysvětlují postup práce na projektu, navrhují vhodné ICT nástroje, konkretizují výstupy. Nechte se moduly inspirovat, můžete je využít tak jak jsou, popřípadě vylepšit svými nápady.

Na stránkách Projektománie můžete sledovat, jak roste eTwinningové šílenství v naší zemi. Naleznete zde mapu, kde budou zaznamenávány všechny školy, které se do projektománie zaregistrují. Prohlížet a sdílet zajímavé projektové okamžiky, fotografie i celé výstupy můžete na společné nástěnce.

Projektové šílenství začíná právě dnes a bude tu s námi až do Vánoc. Zapojte se také a získejte startovací balíček s propagačními materiály pro vás a vaše žáky!

Všechny informace jsou pro vás připraveny na www.etwinning.cz/projektomanie

3-0