Spuštění nové platformy European School Education Platform

Milí eTwinneři, 

Jistě jste si mohli všimnout, že s přechodem na novou platformu se zatím stále nemohou stávající ani noví uživatelé plně registrovat, nelze registrovat nové projekty, pracovat ve virtuální třídě TwinSpace či přidávat nové partnery nebo žáky do projektu. Jsme si tohoto vědomi a usilovně pracujeme na tom, aby byla nová platforma co nejdříve dostupná pro všechny stávající i nové uživatele, nicméně termín spuštění platformy bylz technických důvodů prodloužen a ani jedna z platforemnení plně funkční

Předpokládané datum spuštění serveru se odhaduje na první polovinu října. 

Uvědomujeme si, že jde o velkou komplikaci, a doufáme, že nám i přesto zachováte přízeň. Prosíme Vás o trpělivost, platforma bude spuštěna, jakmile bude vyhovovat všem technickým i bezpečnostním standardům, abychom Vám mohli zaručit funkční a bezpečné prostředí pro Vaši práci v eTwinningu. Jakmile bude nová platforma plně funkční, budeme Vás obratem informovat zde na stránkách eTwinning.cz. 

Zároveň Vás také chceme ujistit, že veškeré Vaše dotazy a nahlášené programové chyby ohledně nové platformy jsou odesílány na centrální podpůrné středisko v Bruselu, proto Vás prosíme, abyste nám zasílali screenshoty s konkrétními chybami, se kterými se setkáváte.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že nám zůstanete věrní, a ještě jednou se omlouváme se za případné komplikace. 

Těšíme se na vaše budoucí projekty a přejeme Vám pohodové zahájení školního roku 2022/23. 

Vaše Národní podpůrné středisko pro eTwinning (DZS)