Registrace na mezinárodní semináře eTwinning ve 2. pololetí 2018!

První zajímavé semináře již v září!

Národní podpůrné středisko pro eTwinning si dovoluje pozvat všechny učitele na akce, které budou v druhém pololetí roku 2018 probíhat v zahraničí. Tato nabídka je určena nejen zkušeným eTwinnerům, ale také nově registrovaným začátečníkům.

Cílem kontaktních seminářů je nalezení projektového partnera pro projekt eTwinning. V rámci semináře se účastníci dozvědí základní informace o aktivitě eTwinning a naučí se pracovat v on-line prostředí pro projektovou spolupráci. Mimoto je možné vyjet také na kurzy profesního rozvoje a semináře ve třídě budoucnosti (Future Classroom Lab).

Účast na zahraničních seminářích (letenka, doprava v místě konání, ubytování, strava a konferenční poplatek) je hrazena z prostředků Národního podpůrného střediska (NSS) pro eTwinning v České republice. Více informací naleznete na https://www.etwinning.cz/mezinarodni-akce/.

Podmínky účasti na mezinárodní akci eTwinning:

  • učitel musí být zaregistrován do aktivity eTwinning (není nutné mít projekt, vyjet může i eTwinningový začátečník, který chce zahájit spolupráci);
  • profil učitele musí vyhovovat kritériím stanoveným pro vybraný seminář (věk žáků, odbornost, znalost cizího jazyka).
  • v průběhu kontaktního semináře nebo nejpozději do šesti měsíců po návratu je učitel povinen založit a začít realizovat projekt eTwinning (netýká se účasti na kurzech profesního rozvoje a seminářů ve FCL).