POZVÁNKA DO KAVÁRNY INSPIRACE aneb Pomáháme si #nadalku

Milí eTwinneři,

již pátým týdnem pracujete ve zcela nových podmínkách. Ze dne na den jste přešli na výuku na dálku a do online prostředí. Mnozí jste s kolegy založili jednotné prostředí pro online výuku, jinde využíváte školní online systémy nebo komunikujete prostřednictvím sociálních sítí.

Pro eTwinnery mohl být tento přechod snazší, protože díky svým eTwinningovým projektům jsou na online spolupráci zvyklí. Využívají pracovní prostředí TwinSpace pro spolupráci, které rozšiřují o další aplikace.

eTwinning je ale také komunita učitelů, kteří si spolu vyměňují nápady, inspirují se navzájem a pomáhají si.

Rádi bychom vás proto pozvali „na kávu“ – do české skupiny na eTwinning Live – do Kavárny Inspirace.

Přijměte pozvánku a pojďte společně diskutovat o online výuce, radit si a pomáhat, podělit se o připravená zadání a případně také žákovské výstupy. Do „kavárny“ zveme všechny učitele základních a středních škol, kteří se chtějí zapojit do diskuze na téma online výuka (komunikace s žáky na dálku, využití TwinSpace), sdílet vytvořená zadání/pracovní listy/online cvičení pro různé předměty.  Podívejte se na stránky aktivit Kavárny  Inspirace, kam bude moci každý přispívat, nahlédněte na komunikaci ve fórech, kde bude možné diskutovat, požádat o radu či doporučit, co se vám osvědčilo;

Kavárnu pro Vás připravili a vedou ambasadoři eTwinning, učitelé se zkušenostmi s online výukou i mezinárodními projekty „na dálku“, kteří s vámi budou komunikovat  také naživo formou online setkání.

Budeme se těšit na setkání ve virtuální kavárně.

Pokud budete mít jakékoli otázky ke vstupu do skupiny, neváhejte se na nás obrátit na etwinning@dzs.cz