Nový mentoring: Chcete začít s mezinárodním projektem eTwinning a nevíte jak? Rádi vám pomůžeme!

Nevíte si rady s tím, jak vytvořit EU Login? Jak se zaregistrovat do portálu eTwinning? Potřebujete poradit s Vaším prvním projektem eTwinning? Nevíte, jak najít partnera, založit projekt, zorganizovat si vedení žáků, a/nebo jak s partnery spolupracovat?  

Dovolte mi vás upozornit na stránku „Nový mentoring“ na portálu eTwinning, kde najdete mnohé odpovědi na vaše otázky. Vše najdete na tomto odkazu.

Nabízíme také pomoc mentora, který Vaše dotazy ochotně zodpoví, ukáže dílčí metodiku a může Vás dokonce provázet po celou dobu trvání Vašeho prvního projektu.  Mentory jsou zkušení učitelé – ambasadoři eTwinning: Miroslava Filipi, Pavla Sedlářová, Ivona Ožanová, Elena Tomanová, Renáta Koumarová, Marcela Hubáčková, Jana Anděl Valečková, Markéta Jurková, Veronika Golden a Jana Losíková. Kontakt na ně najdete zde.

V neposlední řadě bychom vás rádi upozornili na online poradnu k novému portálu, která je pro vás otevřena každou středu od 18:00 do 19:00 hodin, kdy se vám budou ambasadoři a členové Národního podpůrného střediska snažit společnými silami co nejlépe poradit a odpovědět na vaše individuální dotazy. Poradna bude otevřena do 31. 5. 2023. Více informací najdete na tomto odkazu, kde najdete i odkaz na připojení na poradnu.

Věříme, že vám pomůžeme s vytvořením zajímavých projektů, které budou přínosné pro Vás i Vaše žáky a které Vás budou v neposlední řadě bavit.

Váš eTwinningový tým