Letní dílna eTwinning 2013 v Táboře. Kapacita akce naplněna!

Tradiční srpnová Letní dílna, tentokrát ve dnech 20. -23. 8. 2013


Sejdeme se v táborské obchodní akademii, abychom si vyzkoušeli nejen všechno, co portál eTwinning nabízí, ale i něco navíc. Budeme se zabývat metodickými i technickými aspekty projektu eTwinning. Společně budeme pracovat na Desktopu, hledat projektového partnera, zkusíme registraci projektu. Vyzkoušíme si vlastní projektovou práci na Twinspace i další ICT nástroje vhodné pro práci na projektu eTwinning. Ukážeme si také, jak úspěšný projekt prezentovat. Prakticky, u počítačů, pod vedením našich zkušených ambasadorů, v příjemném prostředí a s dobrou náladou.
Dílna je vhodná jak pro etwinningové začátečníky, tak i pro ty zkušenější, do skupin budete rozděleni podle zkušeností s tvorbou projektů.  Očekáváme, že vaše práce na projektech bude i zážitkovou formou učení a tedy i zábavně a užitečně stráveným časem pro vás.
Po skončení dílny budete vědět vše potřebné k realizaci mezinárodních projektů a věříme, že se pustíte v novém školním roce do zajímavých reálných projektů.

Po loňských zkušenostech se zapojením zahraničních účastníků opět dojednáváme účast některé další evropské země 🙂

Výstupy z loňského ročníku LD naleznete zde 

Podmínky účasti na Letní dílně eTwinning 2013:

Letní dílna je určena učitelům všech typů mateřských, základních a středních škol v ČR, kteří mají zájem pracovat na projektech eTwinning.
Účastníci budou vybráni ze všech zaregistrovaných a budou osloveni mailem do konce června 2013.
Účast na LD je hrazena z prostředků NSS včetně ubytování a stravování, účastníci si hradí pouze cestu do místa konání a zpět.
Účastníci se musí zúčastnit dílny po celou dobu jejího trvání, pozdější příjezd ani dřívější odjezd není možný.

Zde se můžete zaregistrovat – Kapacita letní dílny již byla naplněna, sledujte naše stránky a další eTwinningové akce.