Letní dílna eTwinning 2016

Zveme vás na již tradiční letní dílnu eTwinning, kde se pod vedením našich zkušených ambasadorů budete zabývat metodickými i technickými aspekty projektů eTwinning. Společně budeme pracovat na pracovní ploše eTwinning Live, hledat projektového partnera a vytvoříme projekt.

 

Místo konání: Tábor

Termín konání: 19.-22.8. 2016

Zúčastněné země: Česká republika, Slovensko

 

Po registraci projektu si vyzkoušíme vlastní projektovou práci i další ICT nástroje vhodné pro práci na projektu eTwinning. Ukážeme si také, jak úspěšný projekt prezentovat.

Dílna je vhodná pro eTwinningové začátečníky, ale i pro ty zkušenější, do skupin budete rozděleni podle zkušenosti s tvorbou projektů. Vše si prakticky vyzkoušíte u počítačů v příjemném prostředí a s dobrou náladou. Letní dílna bude i zážitkovou formou učení a tedy i zábavně a užitečně strávený čas pro vás.

Po skončení dílny budete mít vše potřebné informace k realizaci mezinárodních projektů. Díky účasti učitelů ze Slovenska budete mít možnost navázat kontakty a začít opravdovou mezinárodní spolupráci!

Registrace zde: https://docs.google.com/forms/d/12kAp4Us6gxpjnIX7sMOsDhljnUx4UImk00oJz4g36AM/viewform#responses

Podmínky účasti na letní dílně:

Letní dílna je určena učitelům všech typů mateřských, základních a středních škol v ČR, kteří mají zájem pracovat na projektech eTwinning. Účastníci budou vybráni ze všech zaregistrovaných a budou osloveni mailem během června  2016. Účast na LD je hrazena z prostředků NSS včetně ubytování a stravování, účastníci si hradí pouze cestu do místa konání a zpět. Očekáváme účast po celou dobu trvání letní dílny, akce je založená projektové spolupráci od prvního seznámení týmů až po společnou prezentaci na závěr.