Interaktivní odpoledne a večerní koncert s novým programem Erasmus+

Ať nezaspíte Erasmus+

Dům zahraniční spolupráce Vás srdečně zve na interaktivní odpoledne s novým programem Erasmus+ a večerní jazzový koncert

Akce je otevřená široké veřejnosti, zejména všem cílovým skupinám programu – učitelům a dalším pracovníkům v oblasti vzdělávání a odborné přípravy, pracovníkům státní správy i neziskových organizací, zástupcům firem v oblasti vzdělávání a práce s mládeží, studentům i žákům, mladým lidem a dalším občanům, které zajímá nový program Erasmus+.

 

Odpolední program se koná v prostorách NoD od 14 do 17 hodin

Můžete navštívit zajímavé workshopy, v rámci kterých se seznámíte s možnostmi nového programu v praxi. Můžete se těšit mimo jiné na výstavu, kvízy a soutěže pro děti i dospělé, diskuze o zkušenostech se vzdělávacími programy, výstupy realizovaných projektů a další zajímavé aktivity.

Zájemci se mohou do nabízených aktivit v rámci akce zapojovat průběžně během celého odpoledne, kdykoli mezi 14 a 17 hodinou. Lze se zúčastnit všech nabízených aktivit nebo jen vybraných částí programu. Doporučený příchod na odpolední program je nejpozději do 16 hodin.

Odměnou za aktivní účast v odpoledním programu bude vstupenka na večerní doprovodný program – koncert v klubu Roxy.

Na interaktivní odpoledne s programem Erasmus+ se předem registrujte prostřednictvím formuláře v dolní části této stránky: http://www.dzs.cz/cz/erasmus-plus/interaktivni-odpoledne-s-novym-programem-erasmus/

 

Večerní doprovodný program v klubu ROXY od 19 hodin

V rámci doprovodného programu připravujeme pro širokou veřejnost Jazzový koncert Milana Svobody a Big Bandu Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka od 19:00 v klubu ROXY. Vstupenky je možné získat v telefonické soutěži Domu zahraniční spolupráce, která proběhne ve dnech 3. – 7. 3. 2014 vždy od 14 do 16 hodin na tel. čísle 221 850 113. Soutěžit o vstupenky můžete také na Radiu1, Radiu Spin, TV Óčko nebo na www.protisedi.cz.

Místo konání:

Experimentální prostory NoD (Dlouhá 33, Praha 1)

 

Začátek akce: 18. 3. 2014 14:00

Konec akce: 18. 3. 2014 17:00

Kapacita: 300