Konference SchooLink – registrace otevřena!

Ve dnech 4.-5. listopadu 2022 pořádá Dům zahraniční spolupráce (DZS) konferenci SchooLink s podtitulem „Učíme (se) společně…mezinárodně…digitálně“, která se koná v kulturním domě Poklad v Ostravě – Porubě.

Konference je zaměřena na vzdělávání dětí ve věku 3-11 let, je proto vhodná zejména pro učitele a ředitele mateřských a základních škol. Zúčastnit se mohou ale i další zájemci z organizací a institucí aktivních v oblasti mezinárodní spolupráce škol a vzdělávání učitelů. Akce nabízí prostor pro sdílení informací a výměnu zkušeností. Prezentace hlavních řečníků doplní řada praktických workshopů. Více informací najdete na webu schoolink.cz, kde se můžete také zaregistrovat. Registrace bude otevřená do naplnění kapacity, přičemž nabídka ubytování je omezená.  

Pro zaregistrované účastníky je konference zdarma, náklady (ubytování, strava, konferenční poplatek) hradí DZS a je tedy nutné se zúčastnit po celou dobu trvání konference. Z tohoto důvodu je registrace závazná.

Účastníci, kteří mají dobré zkušenosti z oblasti digitalizace, inkluze nebo mezinárodního vzdělávání, se o ně mohou podělit s ostatními v našem INSPIROMATU. Máte-li zájem vystoupit s krátkým příspěvkem, registrujte se

Těšíme se na Vás na konferenci!