Jednoduché on-line projekty v mateřské škole: e-learningový kurz eTwinning pro nejmenší

Učíte v mateřské škole? Jste registrováni v eTwinningu, ale stále jste se neodhodlali začít s projektem? Máte chuť se s dětmi ve školce pustit do něčeho nového a potřebujete podpořit? Chcete se lépe zorientovat ve virtuální třídě TwinSpace? Uvítáte možnost seznámení a sdílení zkušeností mezi učiteli z Česka a Slovenska?

Pak máme něco přímo pro Vás. Na Den učitelů 28. 3. 2022 startuje nový e-learningový kurz pro předškolní pedagogy. Kurz není určen pro úplné začátečníky, spíše pro ty, kteří se už s eTwinningem seznámili, ale neodhodlali se začít s realizací projektu.

V rámci kurzu se během 5 týdnů naučíte ovládat prostředí virtuální třídy TwinSpace a seznámíte se s různými typy projektových aktivit i metodikou jejich realizace. Naučíte se, jak efektivně spolupracovat s kolegy online a budete s nimi sdílet zkušenosti a vzájemně se inspirovat. Budete moci zapojit i děti z Vaší školky. Díky kurzu navážete nové kontakty a třeba si i přímo domluvíte spolupráci s kolegy z Česka nebo Slovenska.

Spolupracovat a učit se budete z pohodlí a bezpečí Vašeho domova nebo školky. V úterní podvečery budou připraveny živé webináře a ambasadorky Radka Bradáčová a Katka Navarová Vám budou ve všem nápomocny a rády zodpoví všechny Vaše dotazy.

Pojďte do toho s námi a ověřte si v praxi, že školka je pro eTwinningové projekty to nejlepší prostředí!

Zapište si do kalendáře, že kurz potrvá od 28. 3. 2022 do konce dubna. Registrovat se na něj můžete teď hned na našem webu, kde zároveň naleznete všechny potřebné informace.