Evropský projekt zaměřený na spolupráci škol a firem hledá nové učitele pro ŠR 2013/2014

Evropský projekt Ingenious http://ingenious-science.eu, který se zaměřuje na spolupráci škol a firem, hledá pilotní školy na školní rok 2013/ 2014. Projekt, který řídí organizace European Schoolnet www.eun.org, hledá pilotní učitele v 17 evropských zemí včetně České republiky. Výzva se týká všech učitelů matematiky, přírodovědných a technických oborů na ZŠ i SŠ.

Hlavní náplní práce učitelů bude ve svých hodinách vyzkoušet několik inovativních výukových modulů vytvořených firmami, které jsou do projektu zapojeny. Učitelé zapojení do projektu budou součástí rozsáhlé evropské komunity učitelů (170 pilotních škol/učitelů ze 17 zemí) a budou mít možnost vyzkoušet si inovativní výukové postupy, kterými obohatí své hodiny.

Celou výzvu pro učitele naleznete na tomto odkazu http://ingenious-science.eu/web/guest/teachers. Zájemci musí na tomto odkazu vyplnit i on-line registrační formulář. Konečný termín pro vyplnění formuláře je 1.7. 2013.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Dům zahraničních služeb, který plní roli koordinátora českých učitelů, kontaktní osoba Mgr. Barbora Grečnerová –barbora.grecnerova@naep.cz . Základní informace o projektu v češtině naleznete zde.