Zapojte se s námi do jarní kampaně s názvem Everybody is (eT)winning!


eTwinning Spring Campaign

 

 

Everybody is (eT)winning!

Navzdory sychravému začátku téměř v celé Evropě je jaro konečně tady a jarní eTwinningová kampaň 2013 je v plném proudu.

Zapojit se do kampaně je velmi jednoduché. Kliknutím na baner na domovské stránce pracovní plochy se dostanete přímo na stránky kampaně!

Zorganizujte akci na téma eTwinningu

V letošním roce se obracíme na eTwinnery s výzvou, aby uspořádali informační a propagační akci, která by jejich kolegy inspirovala a získala k účasti v eTwinningu. Na těchto setkáních budete mít jedinečnou příležitost podělit se o své zkušenosti z eTwinningu a znalosti této aktivity. Setkání by měla proběhnout v týdnu od 13. -17. května 2013. Jakmile určíte datum své akce, můžete podrobnosti sdílet na mapě na stránkách kampaně.

Navrhněte eTwinningový plakát a vyhrajte kapesní HD kameru!

Vytvořte plakát propagující vaši akci a vložte ho na stránky kampaně. Plakát by se měl týkat vašich eTwinningových zkušeností či některého z vašich projektů nebo byste na něm měli propagovat své informační setkání.

Prohlédněte si ukázky plakátů z minulých let.

Všichni účastníci eTwinningu mohou o plakátech hlasovat do 16. KVĚTNA. Autoři tří plakátů s největším počtem hlasů vyhrají po jedné kapesní HD kameře!

Soutěžit můžete i v případě, že informační setkání uspořádat nemůžete. Vytvořte eTwinningový plakát inspirovaný jedním z vašich projektů nebo vašimi zkušenostmi z eTwinningu (z místností pro učitele, skupin apod.) a sdílejte ho na stránkách kampaně přístupných z pracovní plochy.

Jak se zapojit

Chcete-li se zapojit nebo si přečíst podrobnější instrukce, podívejte se na stránky naší kampaně, kam se dostanete přes odkaz na pracovní ploše. Existují také veřejně přístupné stránky pro nečleny eTwinningu, kde budou postupně uveřejňována výtvarná díla a informace o akcích.

Time to eT(win)!

Připijte si s námi na eTwinning!

–          Pokud chcete na setkání získat podporu české NSS, zaregistrujte se na tomto odkazu

–          Pošleme Vám dvě krabičky čaje, abyste si mohli během setkání připít na eTwinning

–          Podmínkou zaslání čaje je, že své setkání nafotíte a následně pošlete NSS alespoň 3 fotografie

eTwinning Tea Party na Národní konferenci eTwinning v Olomouci (14. -16. 5. 2013)

–          během Národní konference na společné čajové přestávce vyhlásíme národního vítěze soutěže o nejlepší plakát

 

Příklad plakátu s využitím Glogster.com