Jak na projekty v eTwinningu? Přihlaste se na metodický seminář ve vašem kraji

Máte zájem o mezinárodní spolupráci? Baví vás rozvíjet svou digitální gramotnost? Rádi byste se stali aktivními eTwinnery, ale nejste si jisti, jak na to nebo kde začít?  

Žádné strachy, jsme tu s našimi ambasadory pro Vás! 

Jako i v minulých letech pro Vás i v tomto školním roce Národní podpůrné středisko pro eTwinning (Dům zahraniční spolupráce) připravuje metodické semináře o eTwinningu a projektové výuce, kde vám naši zkušení ambasadoři dodají potřebné know-how k zahájení Vaší úspěšné eTwinningové kariéry. 

Metodické semináře jsou určeny pedagogickým pracovníkům všech typů MŠ, ZŠ a SŠ vzdělávajících žáky a studenty ve věku 3-19 let. Jsou zaměřeny na rozvoj dovedností v oblasti mezinárodní spolupráce žáků i učitelů v rámci Evropy. Připravují pedagogické pracovníky škol na realizaci mezinárodních projektů prostřednictvím informačních a komunikačních technologií. 

V semináři Vás například čekají praktické rady, jak na projektovou výuku a jak začít eTwinning projekt s ukázkami příkladů dobré praxe, ale také jak si nalézt zahraničního partnera nebo tipy na ICT nástroje a aplikace, které mohou zpestřit Vaši výuku. A pokud již máte nějaké zkušenosti s eTwinningem, máme pro Vás přichystanou i pokročilejší metodiku nebo třeba praktické rady pro evaluaci a diseminaci projektů.  

Na našich webových stránkách vždy naleznete aktuální semináře, které se budou odehrávat v průběhu následujícího půl roku. Metodické semináře pro rok 2023 budou vypsány během začátku nového roku.  

Veškeré naše semináře probíhají prezenčně ve většině našich regionů a jsou pod taktovkou našich zkušených ambasadorů. Účast je pro všechny učitele zdarma.

Seznam seminářů naleznete v záložce Metodické semináře

Na již vypsané semináře se můžete registrovat zde.