„15“ aneb eTwinning má občanku – poslední úkol!

Při příležitosti 15. výročí eTwinningu v České republice připravilo Národní podpůrné středisko pro eTwinning v ČR (DZS) pro české eTwinnery hru s názvem „15“ aneb eTwinning má občanku.

Hra začala 15. září 2020 a 15. listopadu 2021 bude zveřejněn poslední úkol!

Úkoly byly velmi kreativní a věříme, že si je všichni účastníci užili a také si osvojili mnoho nových poznatků a seznámili se s řadou aplikací. K úkolům ve hře se účastníci i noví zájemci mohou kdykoli vrátit, neboť cílem hry nebylo vyhrát, ale něco nového se naučit, poznat nové nadšené eTwinnery ze všech koutů naší vlasti a především se pobavit.

A jak se to podařilo? Zde se můžete podívat na nejvydařenější aktivity.

Představujeme se s 15!

Co se Vám vybaví, když se řekne eTwinning? Zpracování pomocí slovních mraků, některé týmy pracovaly i v angličtině.

Plakáty k 15. výročí

Na jaře 2020 si účastníci připomněli, jak důležité je pečovat o naši planetu úkolem „Zelený duben“ a mohli nejen vysadit stromky, nebo uklízet v přírodě, ale zároveň mohli naší Zemi něco popřát.

Že eTwinning je především o spolupráci se ukázalo ve společném klipu, který se podařilo sestavit z několika 15-ti sekundových pozdravů z celé republiky.

Odkaz na video: https://youtu.be/dQsiJG2F-Z4

I během prázdnin se účastníci mohli zabavit s eTwinningem, a to dokonale vymyšlenou únikovou hrou.

Všechny zmíněné aktivity a mnoho dalších si můžete prohlédnout ve sdíleném prostoru TwinSpace https://twinspace.etwinning.net/120562/pages/page/1669480 a inspirovat se jimi.

A co si přát na závěr?

Popřejme eTwinningu a všem eTwinnerům do dalších let hodně úspěchů, radosti a zábavy při projektové práci!